Makinat më të përdorura për 2010-2014-ën (FOTO LAJM)

MAZDA MAZDA6 I GRAND TOURING (4-CYL), 2011
Makinat më të përdorura për periudhën 2010-2014 janë të një shumëllojshmërie kategorish. Në këtë listë të makinave janë makinat më të mira të marra si nga çmimi, nga siguria që ato të ofrojnë, besimi që kanë konsumatorët ndaj markave të tyre etj.

Nga fotot e mësipërme vëmë re se lista është e kufizuar në disa modele që duket se janë më të preferuarat e konsumatorëve. Komoditeti që ato ofrojnë ka bërë që të jenë dhe më të përdorshmet në tregun e makinave. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2015, ora 12:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori