Makinat më të mira të prodhuara në SHBA (FOTO LAJM)

CHEVROLET IMPALA
Makinat janë një industri e rëndësishme ku të gjithë prodhuesit përpiqen që të sjellin risi. Amerika është një ndër vendet e cila njihet për prodhimin e markave të ndryshme të makinave. Për shumë të apasionuar që janë besnikë të markave amerikane në foto janë dhënë makinat më të mia të prodhuara në Amerikë.

Kjo është një listë e ndërtuar mbi bazën e testeve të kryera për të parë se si ato kanë pasur ecuri në treg.

Përmes fotove ju mund të krijoni një ide se cila është makina më e mirë e prodhuar në SHBA dhe që do të ishte e duhura për ju. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2015, ora 14:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori