Makina e ndarë në gjysmë që ec me shpejtësi (VIDEO)
mund të ju ketë ndodhur të shihni një makinë të aksidentuar lehtë dhe që nuk është në gjendje të lëviz por kjo makinë që mund të shihni më sipër është ndryshe.

Kjo në fakt nuk është një makinë por një gjysmë makine që edhe në atë gjendje që është arrin të ec me shpejtësi.

sipas bisedave në videon, kuptohet që videoja është regjistruar në Rumani. /albeu.com/
Shtuar më 28/09/2014, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori