Lotusi nënujorë i agjentit 007 në shitje (FOTO-LAJM)

Nxirret në shitje makina nënujore, Lotus Esprit, Serie I, e cila është përdorur në filmin “Spiuni që më dashuronte” më 1977-ën. Vetura e agjentit 007 do të nxirret në ankand më datat 8 dhe 9 shtator në Battersea Park, Londër.

Në periudhën e saj kjo makinë kushtonte 100 mijë dollarë, ndërsa tani çmimi i fillim të ankandit mbahet sekret. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2013, ora 10:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori