Lamborghini vs. F-16: Cili fiton në këtë garë të çmendur? (VIDEO)
Shpejtësia është pasiooni i një numri të madh personash, të cilët rrezikojnë shpesh edhe jetën për këtë adrenalinë.

Në videon e mësipërme do të shihni disa gara mes motorëve Ducati dhe Kaëasaki me makina të ndryshme si McLaren apo Bugatti, por qershia mbi tortë është një "dyluftim" mes Lamborghnit dhe një avioni F-16. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2019, ora 17:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori