Kush nuk do të dëshironte të bënte një foto me një Ferrari prej ari (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Gjatë muajve të verës Londra dhe disa qytete të tjera të Britanisë popullohen nga turistët miliarderë të cilët lëvizin në rrugë me makina luksoze. Por ajo që tërhoqi vemendjen e anglezëve ishte edhe ky Ferrari prej ari që shihni në foto.

Shumica e turistëve janë nga Dubai dhe Kuvajti dhe ata kanë në pronësi Lamborghini, BMW apo dhe marka të tjera shumë të shtrenjta. Para pak ditësh ishte edhe një Landrover prej ari që tërhoqi vëmendjen e qytetarëve. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 16:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori