Kjo është makina më e shtrenjtë në botë!
Pëlqej
Makina në foton më sipër është makina më e shtrenjtë në botë.

Ajo vlen 1.9 milion euro. Bugatti Veyron Super ka 1200 kuaj fuqi dhe arrin një shpejtësi prej 200km/h në vetëm 6,7 sekonda.

Doni të dini cila është shpejtesia maksimale? Ajo arrin deri ne 415 km/h. /albeu.com/

Shtuar më 02/05/2018, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori