Ja si duket Opel Astra i ri (FOTO LAJM)

Opeli sjell në treg modelin e tij më të ri Astra e re. Ky është një model që vjen pas prezantimit të modeleve të ndryshme si Corsa – s, Adam-it dhe Viva.

Astra do të dallohet jo vetëm nga pamja por dhe nga platforma e përmirësuar, peshë më të vogël, distancën më të madhe mes boshteve dhe interierit të gjithanshëm.

Astra e re vjen me motorë të ri 1.0, i fuqishëm 1.6 dhe i riu 1.4 ecotec. /albeu.com/

Shtuar më 23/11/2015, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori