Ja sa kushton Audi R8 V10 Spyder i ri (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Audi R8 V10 Spyder e ri, është modeli më i ri i hedhur në tregun europian. Makina është e pajisur me motorin 5.2 litërsh V10, i cili prodhon 540 kuaj fuqi.

Modeli ka një çmim fillestar prej 179 mijë euro e që mund të shkoj çmimi deri në 199 mijë euro.

Audi ka shpejtësinë nga 0 në 100 kilometra në orë R8 i ri e arrin për 3.6 sekonda, para se ta arrijë shpejtësinë maksimale prej 320 kilometra në orë. /albeu.com/Shtuar më 15/07/2016, ora 16:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.