Ja sa është çmimi i Mercedes GLE
Mercedes zbulon çmimet me të cilin ju mund të merrni një model si GLE.

Këto janë modele që çmimi i tyre në Gjermani fillon nga 53.967 euro për versionin GLE 250 d me sistem për lëvizje me rrotat e prapme, 56.704 euro për GLE 250 d 4Matic me sistem për lëvizje me të gjitha rrotat, 60.750 euro për GLE 350 d 4Matic, 60.928 euro për GLE 400 4Matic, 73.899 euro për GLE 500 4Matic, si dhe 76.874 euro për GLE 500 4Matic.

Versionet AMG fillojnë nga 111.384 euro për GLE 63 4Matic, ndërsa versioni më i fuqishëm, S, fillon me çmim prej 121.261 euro. /albeu.com/
Shtuar më 08/04/2015, ora 16:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori