Ja rekordi i ri i Jaguar (VIDEO)
Modeli #NewXFk Jaguar është prezantuar në një mënyrë shumë të çuditshme.

Makina kaloi lumin Thames në Londër sipër një teli të gjerë 24 mm dhe i gjatë 240 metra.

Jaguar #NewXF arriti të kalojë në anën tjetër të lumit, duke shënuar kështu një rekord të ri në industrinë e makinave.
Shtuar më 11/04/2015, ora 17:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori