Ja Mercedes SLR më i shtrenjtë në botë (FOTO LAJM)

30 mijë orë punë, 600 pjesë shumë të shtrenjta dhe një kosto prej 4 milionë eurosh për ta realizuar. Milioneri zviceran Ueli Anliker, i apasionuar pas automjeteve, e ka bërë realitet ëndrrën e tij.

Tashmë Mercedes McLaren SLR Red Gold Dream 999 është në shitje për 8 milionë euro duke qënë edhe SLR më i shtrenjtë në botë. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2014, ora 09:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori