E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Infiniti lançon modelin Q60
Infiniti lançon modelin Q60, një model i cili do të jetë i përbërë nga dy dyer dhe shfaqja e tij e parë do të bëhet në mes të këtij muaji.

Q60-ta është shumë i ngjashëm me Q80, i cili ka debutuar në shfaqjen motorike në Paris vitin e kaluar, gjithashtu ka ngjashmëri me Q50, pra Q60 duket si kombinim i këtyre dy tipeve.

Makina në pjesën e saj të brendshme ka linja të njëjta me Q80, së bashku me copa të ndryshme prej fibrave të karbonit, që e bëjnë atëtë duket më sportive. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2015, ora 15:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori