Hidhet në treg C8 Corvette me pamje të mahnitshme (FOTO LAJM)

Pëlqej
Modeli Corvette është një nga makinat e Chevrolet, që ka pësuar më së shumti ndryshime dhe kur bëhet fjalë për një të re, të gjithë presin diçka unike.

As kësaj radhe nuk janë zhgënjyer entuziastët e kësaj serie, pasi modeli C8 del të ketë pamje shumë të bukur dhe të veçantë, transmeton Telegrafi.

Duke trashëguar shumë nga tipare nga paraardhëset, më së shumti është e bazuar në Chorvette C7, por ka elemente të reja.

Sidoqoftë, pamjet janë të rrjedhura dhe nuk dihet nëse vërtetë kemi të bëjmë me modelin e ri.
Shtuar më 19/04/2017, ora 10:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori