Hapet muzeu i ri për makinat Ferrari (FOTO-LAJM)

Në Modena është hapur muzeu i ri Enzo Ferrari. Muzeu nis me një sallë të madhe kryesore, ku veç faktit që mund të shohësh makinat më të rëndësishme në historinë e Ferrarit, ju mund të shihni një nëpërmjet një multi-projeksioni, që e rrethon audiencën përmes imazheve, tingujve dhe emocioneve historinë 100-vjeçare të makinës. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2014, ora 14:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori