Formula 1 e ndarė nė 3200 pjesė (FOTO LAJM)

Artisti hollandez Paul Veroude ka ndarë deri në pjesët më të imta një makina që garon në Formula 1.
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Artisti hollandez Paul Veroude ka ndarė deri nė pjesėt mė tė imta njė makina qė garon nė Formula 1.

Makinėn qė peshon 600 kg ai e ka ndarė nė mbi 3200 pjesė, duke e varuar secilėn prej tyre me litar nga sipėr, na jep mundėsinė qė tė shohim ēdo pjesė tė veēantė.

Shikoni fotogalerinė. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2012, ora 12:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.