E pak muaj kanë mbetur, çfarë do të sjellë 2020 për të fiksuarit pas makinave? (FOTO LAJM)

2020 Chevrolet Corvette (mid-engined)
Nëse jeni të apasionuar pas makinave dhe sidomos pas prurjeve të reja që sjellin çdo vit një risi, atëherë jeni në vendin e duhur.

Edhe pak muaj na presin nga 2020">2020 dhe edhe nga makinat e reja të cilat do të qarkullojnë në treg dhe do t’i prezantohen publikut.

Nëse jeni kuriozë dini cilat janë, ndiqni galerinë që shoqëron këtë lajm bashkë me pamjen që mendohet se do të kenë.

Ajo që është e sigurt, është fakti se janë modele të përmirësuara dhe do t’ua marrin zemrën menjëherë. /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2019, ora 12:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori