Dizajni më i ri i BMW M3 (FOTO LAJM)

BMW M3 është një makinë e modifikar nga kompania E92. Ndër risitë e sjella në këtë model është rritja e fuqisë së motorit në 650 kuaj-fuqi. Gjithashtu pjesë e përmirsimeve janë një supë mbushësh Gintani i cili rrit fuqinë, një marmitë e re dhe frena nga Harrop BBK.

Ndërsa në pjesën e jashtme të saj MBW M3 ka një ndarës të përbërë nga fibrat e karbonit dhe një spojler mbrapa që i jep një pamje më të mirë estetike.

Këto risi të sjella e bëjnë makinën që të duket më moderne dhe e duhura për të gjithë. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2015, ora 09:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori