Del në treg për 825 mijë dollarë BMW i8 (FOTO LAJM)

BMW i8
Del në treg për 825 mijë dollarë modeli i ri BMW i8. Pamja e jashtme e makinës, e përshtatur me fibra karboni dhe bagazh të punuar nga Louis Vuitton janë të mjaftueshme për t'i bindur klientët që të shpenzojnë këtë shumë marramendëse për makinën sportive.

BMW i8 vihet në lëvizje nga një motor 91.5 kubikë, i cili kombinohet me një motor hibrid, që siguron një fuqi shtesë prej 266 kW. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2014, ora 13:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori