Del në shitje Ferrari i Michael Schumacher, ja sa kushton (FOTO LAJM)

Pëlqej
Është nxjerrë në shitje Ferrari me të cilin legjenda e Formula 1 fitoi kampionatin Monaco Grand Prix, duke u shpallur kampion bote në vitin 2001.
Ferrari Marlboro F2001 do të dalë në ankand në 16 nëntor në Neë York. Dhe për vetëm 4 milionë dollarë, ju mund të merrni në shtëpi ikonën e të gjitha kohrave.

Karriera e famshme e Schumacher është mbyllur në vitin 2012, Në atë kohë legjenda regjistroi 7 kampionate, 91 fitore dhe 1566 pikë në karrierë. /albeu.com/

Shtuar më 28/09/2017, ora 17:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori