Bugatti zbulon imazhe të modelit të ri special Veyron
Bugatti zbulon imazhemodelit të ri Veyron në kuadër të edicioneve speciale. Grand Sport Vitesse është e dizajnuar në ngjyrë të verdhë dhe të zezë.

Ngjyra e jashtme e kësaj makine është e inspiruar nga ngjyrat historike të familjes së Bugatti, sikurse janë edhe modelet 41 Royale, 55 dhe 44.
Shtuar më 20/08/2014, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori