BMW 1 Series M Coupe me 564 kuaj fuqi (FOTO LAJM)

Alpha-N, është komapni që merret me modifikimin e makinave që këtë herë është kujdesur për përmirësimin e modelit BMW nga seria 1 M Coupe.

Modeli është i pajisur me motor TwinPower Turbo N54B30 me kapacitet prej 340 kuaj fuqi, duke bërë të mundur që kjo fuqi të jetë në 564 kuaj fuqi dhe ka inkuadruar “Wagner Tuning EVO3”, njësinë e riprogramuar ECU, sistemin e ri sportiv të shkarkimit të gazrave.

Modifikimin gjithashtu i është bërë dhe tek amortizatorët, frenat më të forta, ulëset nga katalogu BMW Performance dhe timonin me treguesin LED të integruar.

Ndërkohë në lidhje me çmimin që ky model do të ketë akoma nuk ka asnjë informacion. /albeu.com/
Shtuar më 29/01/2016, ora 15:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori