Bllokohet Audi luksoz i politikanit shqiptar që do shitej në Marok
Një makine tip Audi Q7 e cila dyshohet se i përket një politikani shqiptar është sekuestruar nga autoritetet kufitare në një enklavë afrikane.

Sipas mediave spanjolle kjo makinë është vjedhur në Shqipëri dhe po shkonte në drejtim të Marokut, për t’u shitur atje.

Shtuar më 15/08/2014, ora 11:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori