Bentley nis prodhimin e Mulsanne kabriolet
Pëlqej
Ish-rejtori ekzekutiv i kompanisë, Bentley rikthehet në detyrë për të realizuar projektin e prezantuar gjatë vitit 2012. Bëhet fjalë për prodhimin e kabrioletit Mulsanne dhe konceptit më të ri coupe.

"Kur u riktheve, isha pak i nervozuar me faktin se për dy vjet nuk ishte punuar asgjë në projektin e kabriolet", ka thënë Durheimer.


Rivali kryesor i Bentleyt, Rolls-Royce tashmë ka filluar shitjen e konceptit Phantom dhe së shpejti do të prodhojë edhe makinën tjetër Wraith. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 09:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori