Super autobusi qė tė le pa mend (FOTO LAJM)

Autobusi i njohur me emrin "The Volkner Mobil Performance Bus" është padyshim autobusi më luksoz por edhe më i shtrenjtë.
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Autobusi i njohur me emrin "The Volkner Mobil Performance Bus" ėshtė padyshim autobusi mė luksoz por edhe mė i shtrenjtė.

Autobusi vjen me kuzhinė tė plotė, dush, dhomė gjumi, sistem tė avancuar argėtimi (TV, internet, etj), si dhe me njė hapėsirė ku nė tė mund tė futet edhe njė makinė, shkruan The Daily Mail.

I gjithė ky luks dhe komoditet, vjen pėr njė ēmim ērej 750 mijė paundėsh ndėrsa nė varėsi tė opsioneve tė autobusit ēmimi arrin deri nė 1.2 milion paund.

Shikoni mė sipėr fotografitė e kėtij super autobusi. /albeu.com/
Shtuar më 12/11/2012, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.