Super autobusi që të le pa mend (FOTO LAJM)

Autobusi i njohur me emrin "The Volkner Mobil Performance Bus" është padyshim autobusi më luksoz por edhe më i shtrenjtë.
Pëlqej
Autobusi i njohur me emrin "The Volkner Mobil Performance Bus" është padyshim autobusi më luksoz por edhe më i shtrenjtë.

Autobusi vjen me kuzhinë të plotë, dush, dhomë gjumi, sistem të avancuar argëtimi (TV, internet, etj), si dhe me një hapësirë ku në të mund të futet edhe një makinë, shkruan The Daily Mail.

I gjithë ky luks dhe komoditet, vjen për një çmim çrej 750 mijë paundësh ndërsa në varësi të opsioneve të autobusit çmimi arrin deri në 1.2 milion paund.

Shikoni më sipër fotografitë e këtij super autobusi. /albeu.com/
Shtuar më 12/11/2012, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori