A është kjo makina më e fuqishme në botë?! (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
The Polaris Sportsman është kompania që ka bërë të mundur ndërtimin e makinës më të fuqishme në botë. MV 850 Terrain Armor është makina më e re e cila është i dizajnuar veçanërisht për personelin e ushtrisë me rrota balistike dhe është i tëri i blinduar.

Me motorin prej 77HP dhe fuqinë elektrike, makina mund të përballojë çdo gjë peshë që i ngarkohet.

Inxhinierët që e kanë dizajnuar kanë marrë në konsideratë shumë aspekte dhe është makina e përsosur për t’u përdorur në një zonë lufte. /albeu.com/


Shtuar më 14/07/2016, ora 16:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.