10 trenat mė tė shpejtė nė botė (FOTO LAJM)

CRH380A, Kinë. Shpejtësia maksimale 480km/h. Kapaciteti 494 udhëtarë.
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Zhvillimi i teknologjisė ka bėrė qė nė shtetet e zhvilluara trenat tė jenė njė alternativė e mirė e avionėve, falė komoditetit, sigurisė por edhe shpejhtėsisė sė lartė.

Nė fotogalerinė e mėsipėrme, ju sjellim 10 trenat mė tė shpejtė nė botė. /albeu.com/
Shtuar më 11/11/2012, ora 17:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.