10 makinat më të mira në botë (FOTO LAJM)

Ja kush janë sipas “The Telegraph” 10 makinat më të mira: 1. Audi A6
Ekzistojnë me miliona renditje për modelet më të mirat të makinave dhe është e vështirë të përcaktosh se cila është më objektive. Kjo pasi reklamat apo lidhjet e tjera financiare zakonisht ndikojnë në përcaktimin e renditjes.

Por një prej gazetave më të njohura në Britani “The Telegraph”, ka dhënë renditjen e saj të 10 makinave më të mira në botë që janë aktualisht në treg.

Dominon Audi, me të dy vendet e para me A6 dhe Q3. Më pas vjen BMW me dy modelet e saj, seria-1 dhe seria-3. /albeu.com/

Ja kush janë sipas “The Telegraph” 10 makinat më të mira:


Shtuar më 08/02/2012, ora 19:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori