BMW M4 apo Jaguar F-Type, cili fiton garėn e shpejtėsisė?! (VIDEO)

BMW M4 apo Jaguar F-Type, cila prej këtyre makinave fiton garën e shpejtësisë?! Auto Express ka zhvilluar garën dhe eka përmbledhë në këtë video 1 minutë e gjysmë. Ndiqni videon deri në fund dhe

 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

 
Si ju duket vendimi i UEFA-s për ti dhënë ndeshjen Serbisë me rezultat 3-0?
2.62 %
95.02 %
1.24 %
1.1 %
Total 18380 Vota!