Grand Scenic modeli më i ri nga Renault (FOTO LAJM)

Grand Scenic, është modeli më i ri i makinës i prezantuar nga Renault. Ai është i pajisur me shtatë ulëse dhe rrota 20-inç. Makina ka një dizajn të ngjashëm me modelin Scenic që u prezantua në Geneva

 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

 
A rrezikohet vendi ynë nga sulmet e ISIS?
24.2 %
56.09 %
14.66 %
5.02 %
Total 4895 Vota!