Audi ka gati modelin A5 Coupe 2017 (FOTO LAJM)

A5 Coupe 2017 është modeli më i ri i makinës nga Audi që pritet të dalë në treg në qershor. Mësohet se modeli i ri i Audit do të jetë me bazë nga modelet A4 Sedan dhe Avant 2016. Modeli standard pri

 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

 
A rrezikohet vendi ynë nga sulmet e ISIS?
24.2 %
56.09 %
14.66 %
5.02 %
Total 4895 Vota!