Vogëlushi 1 vjeçar që "fluturon" (FOTO LAJM)

William Lawrence, i quajtur Wil, është vetëm një vjeç dhe ndryshe nga bashkëmoshatarët e tij ai ka tashmë një set fotografik ku paraqitet duke fluturuar. Vogëlushi është nj fëmijë me sindormën doën, i cili jeton në Jutah.

Babai i tij, Alan ka bërë të mundur tregimin e historisë përmes një projekti fotografik shumë krijues: falë Photoshop ai i kthen pamjet e jetës reale në poetike, duke shtuar Wil teksa fluturon si një superhero. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2015, ora 11:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori