Vajza që qan se nuk do të gjej burrë për t'u martuar (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Videoja e një vogëlusheje që qan pasi nëna e saj e qorton duke i thënë se nuk do të gjejë kurrë burrë dhe do të ngelet e pamartuar përgjithmonë po bën xhiron e internetit.

Shikoni videon e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 08/07/2016, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip

Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip "Jeep".