Triçikëli që i shpëton për mrekulli aksidentit (VIDEO)
Aksidenti i ndodhur në provincën e Anhui në Kinë ishte një aksident me fat për një triçikël, i cili doli i padëmtuar nga aksidenti.

Siç mund të shihet dhe nga imazhet në video përplasja ka ndodhur mes një kamioni dhe një makine të vogël, ndërkohë që triçikli që kalon në mes të tyre s'ka qenë pjesë e kësaj përplasje.

Triçikëli ka qenë vetëm pak centimetra larg pikës së përplasjes dhe më pas ka vazhduar rrugën i qetë. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2015, ora 15:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori