Super-babi që argëton katërnjakët (VIDEO)
Të gjithë ata që ankohen se e kanë të vështirë të merren me një fëmijë, le të marrin mësim nga ky prind, i cili arrin të argëtojë katërnjakët.

Ashtu edhe siç mund të shihet në videon e mësipërme, babai i katërnjakëve nuk e ka problem t’i argëtojë katër fëmijët përnjëherë.

Fëmijët janë vendosur në një tryezë të gjërë dhe përmban katër “vrima”, ku janë vendosur fëmijët e vegjël. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2013, ora 11:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori