Shpenzon 700 dollarë në javë për ushqim (FOTO LAJM)

Një burrë nga Australia shpenzon rreth 700 dollarë për ushqim për veten në vend që të ushqehen me atë buxhet gjashtë ose shtatë njerëz në javë.

Trupi i tij është një masë e madhe e muskujve që duket sikur po pëlcasin, dhe venave që gjithashtu janë shumë të dukshme.

Bodybuilderi Josh Lenartoëicz nga Australia shpenzon 700 dollarë në javë për ushqim, dhe performon disa orë stërvitje në palestër çdo ditë.

Pavarësisht pamjes së tij muskuloze, ai thotë se nuk ka përdorur steroide dhe thotë se forma e trupit të tij është rezultat i ushqimit. /albeu.com/

Shtuar më 29/02/2016, ora 11:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori