Shkon për të grabitur dhe ja si përfundon (VIDEO)
Dy persona shkojnë me motor për të vjedhur në një dyqan. Ndërsa njëri pret me motorin e ndezur jashtë, tjetri futet brenda për të bërë vjedhja.

Por, ja si përfundon ky operacion i pasukseshëm vjedhjeje në Brazil.

Shikoni videon. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2013, ora 15:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori