Shikoni si e shpëton dronin (VIDEO)
Droni tashmë është kthyer në një pajisje që të gjithë e përdorin dhe e mbrojnë. Imazhet në video tregojnë se si një person vrapon për të shpëtuar dronin e tij që duket se i ka mbarurar bateria.

Ky person nuk merr parasysh se çfarë duhet të bëjë thjesht qëllimi është të shpëtojë dronin. Imayhet në këtë video tregon se çfarë janë njerëzit në gjendje të bëjnë për një dron. /albeu.com/

Shtuar më 10/01/2015, ora 08:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori