Shihni të gjitha rastet kur Trump injoron keq Melanian në publik (VIDEO)
Donald Trump nuk preferon të mbajë dorën e bashkëshortes së tij Melania në daljet publike pasi kërkon të duket i gjithëpushtetshëm me fuqinë e tij personale, dhe jo të bashkuara me dikë tjetër, thonë ekspertët e gjuhës së trupit.

Më poshtë do të shikoni rastet kur Melania zgjat dorën ndërsa ai e lëshon në moment.
Shtuar më 03/07/2017, ora 12:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori