Shakaja më dramatike që keni parë ndonjëherë (VIDEO)
Dy djem kanë realizuar një kamera të fshehtë.

Ata janë veshur si alienë dhe kanë hyrë në dhomën e shokut të tyre, që ka qenë në gjumë.

Djemtë e veshur si alienë kanë nisur ta trembin shokun.

Shikoni videon, për të parë tmerrin që përjeton djaloshi që ishte në gjumë. /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2014, ora 12:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori