Atentati mes Vlorës, kapet autori që ekzekutoi Tauland Beqirajn
Rastet kur blerjet online ishin totalisht mashtrim (FOTO LAJM)

Të bësh blerje online është e rrezikshme ndonjëherë. Megjithëse trendi është gjithnjë tek ato online dhe jo blerje fizike, të shumta janë rastet kur klientët zhgënjehen.

Ka plot raste kur masa ndryshon, ngjyra por edhe modeli i kërkuar.

Nëse deri sot keni menduar se blerja juaj ka qenë më e dështuara, cfarë mund të thoni për ato në këtë galeri fotosh?!
Shtuar më 25/12/2020, ora 15:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori