Polici që plagos veten (VIDEO)
Në SHBA një polic plagos veten me pistoletë. Ngjarja ka ndodhur në momentin që ai ishte në ashensor me bashkëshorten e tij, dhe për një moment të humbjes së kontrollit ai shkrepi armën.

Darryl Jouett dhe pse kishte 25 vite që e ushtronte këtë profesion, për një moment pakujdesie shkaktoi këtë incident, që fatmirësisht ishte pa pasoja. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2015, ora 08:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori