Nga "dëfrimet" në psikiatri te kafazet për fëmijë, gjëra normale të të shkuarës (FOTO LAJM)

Trajtime dhe barna me përbërje kokaine
Nëse mendoni se njerëzit bëjnë gjërapazakonta ditën e sotme, duhet të hidhni një sy në të shkuarën.

Shihni se çfarë bënin paraardhësit tanë…
Shtuar më 08/10/2020, ora 20:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori