''Ndodh në karantinë'', modele flokësh që as iu ka shkuar mendja ndonjëherë më parë (FOTO LAJM)

Izolimi ka bërë që të shkëputemi nga shumë rituale që i kryenim çdo ditë, në të shumtën e rasteve pa i kuptuar rëndësinë.

Disa vajza, duke qenë mbërthyer brenda gjithë ditës, kanë vendosur që të kthejnë në një lojë prerjen e flokëve të të dashurve të tyre, teksa qëndrojnë në izolim, shkruan albeu.com.

Bashkangjitur do të gjeni një galeri. Ndoshta këtë veprim mund ta ketë bërë dhe dikush nga ju ose mund të vendosë ta bëjë pas leximit të këtij lajmi. Rezultatet mund të jenë më ''katastrofike'' nga sa mendoni./albeu.com
Shtuar më 26/03/2020, ora 18:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori