Ndërroi numrat, ia shembën shtëpinë fqinjit (VIDEO)
Amerikani nga Pantiac i Michiganit ka realizuar një plan fantastik për të shpëtuar shtëpinë e tij nga shkatërrimi. Rrëzimi dhe shkatërrimi i shtëpisë ishte me vendim, ndërsa ideuesi i planit gjenial duke ndërruar numrat ka bërë që të shembet shtëpia e fqinjit.

Por kjo është zbuluar një ditë më vonë dhe mashtruesi ka probleme serioze me ligjin, shkruan Telegraf. Veprimi i tij ka gëzuar shumë personat të tjerë, sepse shtëpia e fqinjit ishte e shëmtuar dhe aty qëndronin endacakët. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2013, ora 17:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori