Fjalimi më i qartë i Ndokës: Mendo pozitivisht dhe "sakrificko" ... (VIDEO)
Pëlqej
Nard Ndoka
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Sikur nuk mjaftojnë batutat e stisura në rrjetet sociale për të, dhe ai, Nard Ndoka vazhdon të na jap edhe më shumë materiale.

Kështu, "reality-show" i Nard Ndokës ka vazhduar edhe në tubimin e hapjes së fushatës zgjedhore të Partisë Demokristiane të Shqipërisë.

I emocionuar dhe duke ju dridhur zëri, Nard Ndoka mezi ka arritur të përfundojë së lexuari fjalimin e shkurtër të shoqëruar me shumë gabime e ngatërresa fjalësh, ndërsa është duartrokitur fuqishëm nga të pranishmit.

Shihni më sipër fjalimin e liderit të PDK-së, Nard Ndoka. /albeu.com/

Shtuar më 03/06/2013, ora 18:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}