E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Mrekullia e hotelit mbi ujë (FOTO LAJM)

Hoteli "Four Rivers" është hoteli që ju jep kënaqësinë e të ecurit mbi ujë. Ai ndodhet në ishullin Koh Andet në Kamboxhia, i cili u ofron klientëve një pamje të jashtëzakonshme mbi lumin Tatai.

Ky është vendi ideal për të parë dhe botën më të rrallë shtazore, pasi këtu jetojnë disa nga rinocerontët, tigrat dhe elefantët më të rrallë në botë.

Këto janë 12 vila lundruese të cilat janë të pajisura me objektet e nevojshme që nevojiten për të kaluar një natë të qetë. /albeu.com/

Shtuar më 17/01/2015, ora 10:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori