Mrekullia e botës së luleve (FOTO LAJM)

Kopshtet e luleve janë ambjenti më qetësues dhe relaksues për secilin në një mënyrë apo në një tjetër është dhe vendi ku ne qetësohemi dhe ndihemi si në parajsë.

foto janë dhënë disa pejsazhe që të duken si piktura imagjinare por që në të vërtetë janë dhe format më të mira të imazheve reale.

Këto janë foto të cilat janë pjesë e një konkursi për foton më të bukur t realizur. Të gjithë të fiksuarit pas kopshteve, luleve dhe bimëve, tani është radha juaj. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2015, ora 11:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori