Makinat zënë radhën në këtë lavazh (VIDEO)
Shpesh prishja e një tubi uji dhe derdhja e tij në rrugë mund të bëjë nervozë shumë shoferë, por në një qyetet të Rusisë ka ndodhur krejt e kundërta.

Përmes një video të publikuar në Liveleak, automjetet zënë rradhën për tu larë.

Makina vinin nga tre rrugë të ndryshme dhe ecnin ngadalë në rrymën e ujit që ridhte me forcë nga tubi. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në qytetin e Astrakhan. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2015, ora 14:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori