Mahnitëse, shikoni se çfarë arrin të bësh përmes imagjinatës (FOTO LAJM)

Artistët janë personat të cilat me puynën e tyre na shfaqin vepra të ndryshme arti që herë pas here na mahnisin me bukurinë dhe veçantinë e tyre.

Kush nga ju e beson se këto janë skulpturagdhenduraakull?

pamje të parë nga të gjithë mund të duket e pabesueshme, por është e vërtetë këto janë skulptura mahnitëse të cilat janë të gdhenduraakull.

Ku i sheh në fillim këto janë pamje që të bëjnë të reflektosh dhe të vlerësosh se sa të vështirë e kanë njerëzit vlerësimin për këto vepra që në pamje të parë duken si imagjinare. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2015, ora 16:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori