Luani tenton t'i hidhet turistëve, ndodh ajo që nuk pritej (VIDEO)
Një grup turistësh po vizitonin një kopsht zoologjik, por për pak sa nuk janë befasuar.

Video e mëposhtme tregon momentin kur automjeti me turistë kalon përballë luanëve, por në mes i ndante një kanal i gjerë.

Në këtë moment luani tentonhidhet drejt turistëve, por pa llogaritur kanalin që i ndante në mes, duke rënë brenda tij.

Video është filmuar nga turistët dhe është hedhur në internet.
Ndërkaq luani tjetër nuk ka bërë asnjë tentativë.Shtuar më 07/09/2017, ora 09:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori